Lojistik sektöründe faaliyet gösteren ve stratejik ortağı konumundaki firmalara gümrükleme hizmeti sunan; ayrıca TOBB ve UND Lojistik Yatırım A.Ş.’nin Türkiye temsilcisi olan Tan Lojistik, 15. Kuruluş yıldönümünü 23 Aralık 2012 gecesi Maçka Andon’da gerçekleştirilen bir organizasyonla kutladı.

tan-lojistik-caner-tan

Tan Lojistik Caner Tan

15. Kuruluş yıldönümlerinin kutlandığı gecede bir konuşma yapan
TAN Lojistik Genel Müdürü Caner Tan, kuruluşlarından itibaren yaptıkları yatırımlarla her geçen yıl daha da büyüdüklerini ifade edip; “İki kişiyle çıktığımız yolda 15. Yılımızı kutladığımız bugün her biri konusunda uzman 140 kişiden oluşan Tan Lojistik ailesine dönüştük. Türkiye çapında bütün ofis ağımızı tamamlamış durumdayız. Bundan sonra dünya genelinde ofislerimiz açmaya devam edeceğiz.” diyerek sözlerini tamamladı.

tan-lojistik-erkan-tan

Tan Lojistik Erkan Tan

TAN Lojistik Genel Müdürü Caner Tan’ın konuşmasının ardından sahneye gelerek geceye katılanlara hitap eden TAN Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Tan ise şunları söyledi: “Sektörümüzde fark yaratarak, farkı iş ortağımız yararına dönüştürüp, artı avantajlar sunuyoruz. Bu yüzden kendimizle yarışıyor, hizmet farkı yaratmakta sınır tanımıyoruz. 2013 yılında da büyümeye devam edeceğiz, daha büyük bir aile haline geleceğiz. Türkiye içinde çalıştığımız tüm bölgeler dışında Avrupa’ya da açılacağımızı dile getirmek istiyorum.”

Yapılan konuşmaların ardından Tan Lojistik şube yöneticilerine plaket sunumu töreniyle devam edilen kutlama gecesinin ilerleyen bölümlerinde şirket çalışanları başarıyla geçirilen 2012 senesini ve firmalarının 15. Kuruluş yılını canlı müzik eşliğinde eğlenerek kutladılar.